Scottsdale - Arizona Realty - Chris Grant
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Let's find your dream home

  Copper State Living and XSell Team Featured Properties

  Here’s what we have going on... and more!

  I ri - 3 103 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  7302 E JENAN Drive, Scottsdale, AZ 85260

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Arizona Realty, Martha Andrews
  I ri - 2 939 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (79d)
  3 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  37863 N BOULDER VIEW Drive, Scottsdale, AZ 85262

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Arizona Realty, Martha Andrews
  I ri - 2 571 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  6 bd
  7 ba
  metra katrorë
  ac
  5300 E VIA DEL CIELO --, Paradise Valley, AZ 85253

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Arizona Realty, Patricia D Kearney
  I ri - 1 760 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  5000 N CAMELBACK RIDGE Road #107, Scottsdale, AZ 85251

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Arizona Realty, Patricia D Kearney
  I ri - 1 292 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  7541 N 35TH Drive, Phoenix, AZ 85051

  Listing Courtesy Of: The Virtual Realty Group, Melanie Stern
  I ri - 53 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  7811 W Riverside Avenue, Phoenix, AZ 85043

  Listing Courtesy Of: DeLex Realty, Octavian Curpas
  I ri - 1 662 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  2208 W BASELINE Avenue #74, Apache Junction, AZ 85120

  Listing Courtesy Of: Citiea, 480-390-4104, Heidi Ludwig
  I ri - 29 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  34402 N 53RD Street #2, Cave Creek, AZ 85331

  Listing Courtesy Of: Realty Executives, Janet Mohr
  I ri - 563 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  5632 E EMILE ZOLA Avenue, Scottsdale, AZ 85254

  Listing Courtesy Of: eXp Realty, Lauren Rosin
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Chris Grant
  Numri i licencës: SA682558000
  Copper State Living - XSell Group

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c1d6mdtbec7bttmb00pg.png
  Scottsdale - Arizona Realty
  15333 N Pima Rd Ste 130 Scottsdale, AZ, 85260
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.